FxCuffs 2018 - Twój głos ma znaczenie


Niezmierni mi miło, że już drugi rok z rzędu zostałem nominowany w kategorii Analityk Roku FxCuffs 2018. Jak wynika z oficjalnego oświadczenia Fundacji FxCuffs, czwarta odsłona konkursu wyróżniającego podmioty i osoby na polskim rynku kapitałowym weszła w kolejną fazę. W drugiej rundzie głosowania Internauci wybierają swoich kandydatów z zamkniętej listy, stworzonej na podstawie pierwszej rundy plebiscytu. 

Jeżeli regularnie śledzisz moje analizy i uważasz, że moja praca zasługuje na szczególne uznanie, masz jedyną i niepowtarzalną okazję aby wyrazić swoje uznanie. Będzie mi niezmiernie miło jeżeli swój głos oddasz właśnie na mnie. 


Zdaje sobie sprawę, że moje nazwisko nie jest znane szerszemu gronu odbiorców. Dlatego też nie liczę na wygraną w plebiscycie. Jeżeli jednak w tym roku udałoby mi się otrzymać więcej głosów niż przed rokiem, z każdą kolejną edycją moje szanse na otrzymanie statuetki wzrastają.

Oddając głos możesz też automatycznie zapisać się całkowicie bezpłatnie na udział w dwudniowej odsłonie “mankietów Forex”, która będzie miała miejsce 16-17 marca 2018 w Krakowie.
Jak wynika z regulaminu konkursu, głosowanie w drugiej jego fazie możliwe jest do 31 stycznia. Następnie do 21 lutego 2018, Kapituła składająca się z przedstawicieli branży wybierze z pośród głosów Internautów ostatecznych laureatów w jedenastu kategoriach.

2 komentarze:

  1. Czy to już koniec bloga i codziennych analiz? Od dłuższego czasu nic się nie pojawiło. Czyżby urlop czy po prostu koniec analizowania?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Żaden koniec. Urlopem też bym tego nie nazwał. Miałem kilka prywatnych spraw do pozałatwiania przez co miałem zdecydowanie mniej czasu. Codzienne analizy wracają już od jutra.

      Usuń

Follow by Email

Copyright © 2014 Arkadiusz Jóźwiak , Blogger